• Lot Number: 85
  • Artist: EMMANUEL GUIRAGOSSIAN
  • Title: Composition abstraite
  • Type of work: Huile sur toile
    Signée et datée en bas à droite
  • Dimension: H: 110cm, L: 100cm
  • Estimate: $ 4,500/6,500