• Lot Number: 69
  • Artist: MARWAN SAHMARANI
  • Title: Bacchanale II
  • Type of work: Encre sur carton
    Signée et datée en bas à droite
  • Dimension: H: 75cm, L: 55cm
  • Estimate: $ 1,500/1,800