• Lot Number: 56
  • Artist: HOUMAM EL SAYED
  • Title: Visage
  • Type of work: Huile sur panneau
    Signée en bas à droite
  • Dimension: H: 40cm, L: 40cm
  • Estimate: $ 1,800/2,200