• Lot Number: 32
  • Artist: RAOUF RIFAI
  • Title: Portrait
  • Type of work: Gouache sur carton
    Signée et datée en bas à gauche
  • Dimension: H: 60cm, L: 40cm
  • Estimate: $ 1,200/1,800