• Lot Number: 23
  • Artist: RIMA AMYUNI
  • Title: Paysage
  • Type of work: Diptyque. Pastel sur carton
    Signé et daté 23.1.13 en bas à droite
  • Dimension: H: 96cm, L: 67cm chacun
  • Estimate: $ 3,000/5,000