• Lot Number: 21
  • Artist: ETEL ADNAN
  • Title: Bouquet floral
  • Type of work: Aquarelle et feutre
    Signé en bas à droite
  • Dimension: H: 32cm, L: 24cm
  • Estimate: $ 2,000/2,500