• Lot Number: 14
  • Artist: PAUL WAKIM
  • Title: Abstraction
  • Type of work: Gouache sur carton
    Signée et datée en bas à droite
  • Dimension: H: 50cm, L: 65cm
  • Estimate: $ 1,200/1,500