• Lot Number: 10
  • Artist: NAZIR ISMAIL
  • Title: Visages à la colombe
  • Type of work: Mixed Media sur carton
    Signée et datée en bas à gauche
  • Dimension: H: 34cm, L: 25cm
  • Estimate: $ 600/800