• Lot Number: 124
  • Artist: MUSTAFA FATHI
  • Title: Composition
  • Type of work: Gouache sur carton
    Signée et datée en bas à gauche
  • Dimension: H: 53cm, L: 36cm
  • Estimate: $ 2,000/3,000