• Lot Number: 105
  • Artist: JAMIL MOLAEB
  • Title: Villageoises assises
  • Type of work: Huile sur toile
    Signée et datée en bas à droite
  • Dimension: H: 37cm, L: 73cm
  • Estimate: $ 3,000/4,000